Produkt

Jednodílný výpustný sáček SenSura má dvouvrstvý lepící materiál SenSura trvale spojen se stomickým sáčkem. Při výměně sáčku je nutné odstranit a vyměnit celou pomůcku. Jednodílný výpustný sáček SenSura je k dispozici s plochým nebo konvexním lepícím materiálem. K dispozici je široký výběr s různými vystřihovatelnými otvory, které můžete přizpůsobit svým potřebám, se stomickými sáčky různých velikostí v průhledném či neprůhledném provedení, s kontrolním okénkem nebo bez něho.

Mírně konvexní, pro stomie, o které se obtížně pečuje.

Jednodílný výpustný sáček SenSura je k dispozici v mírně konvexním provedení. Oválný tvar podložky v mírně konvexním provedení má pomoci při ztížené péči o stomii, například o stomii v úrovni kůže či vpadlou stomii nebo o stomii nalézající se v kožním záhybu. Tato podložka působí lehkým a směrovaným tlakem na kůži v okolí stomie a tím snižuje riziko podtékání, neboť umožňuje protruzi stomie. Další informace o podložkách v mírně konvexním provedení vám poskytne vaše stomická sestra.

Hlavní výhody

Jedinečný lepící materiál SenSura má dvě vrstvy navržené tak, aby zajišťovaly bezpečnost potřebnou pro pocit jistoty v každodenním životě.

  • Ochranná vrstva – chrání kůži před výměšky ze stomie.
  • Vrstva pečující o kůži – udržuje kůži zdravou tím, že absorbuje přebytečnou vlhkost.
  • Jednodílný výpustný stomický sáček SenSura má celou řadu funkcí poskytujících pohodlí a diskrétnost.
  • Výpust Hide-away – snadno se vyprazdňuje a čistí a má integrovaný uzávěr na suchý zip VELCRO® Brand closure, který lze snadno skrýt.
    Stomický sáček lze složit na polovinu velikosti a uzavřít v jeho vlastní kapse, takže v případě potřeby můžete dosáhnout ještě větší diskrétnosti.
  • Kontrolní okénko – usnadňuje správné umístění lepícího materiálu kolem stomie při nalepování a umožňuje kontrolu stomie podle potřeby.
  • Zabudovaný filtr – zabraňuje nadouvání sáčku plyny a zbytečnému vyboulení sáčku a neutralizuje zápach.

VELCRO® je registrovaná ochranná známka společnosti Velcro BVBA. Použito se svolením.

Pomůcky řady SenSura jsou zdravotnické prostředky určené pro stomiky. Stomický sáček je určen k pasivnímu sběru výměšků ze stomie. Stomická podložka je upevněna ke stomickému sáčku a je určena k přilepení k nepoškozené kůži kolem stomie.

Před použitím se poraďte s odborníkem, čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání.