Produkt

Pomůcky SenSura Mio se lépe přizpůsobují tvaru těla, jsou zcela diskrétní a přinášejí také mnoho vylepšených vlastností.

Hlavní výhody:

• Elastický lepící materiál umožňuje bezpečné nasazení a přizpůsobí se
individuálnímu tvaru těla
• Neutrální šedá textilie je ideálně diskrétní
• Nové mechanické upínání Click pro kontrolu a pocit jistoty

Urostomický sáček SenSura Mio Click je dvoudílný, takže lze odpojit sáček od podložky s elastickým lepícím materiálem a vyměnit ho za nový bez nutnosti výměny podložky. Stomický sáček je spojen s podložkou pomocí nového mechanického upínání Click, které slyšitelným cvaknutím oznamuje, že je stomický sáček bezpečně připojen k podložce. Urostomický systém SenSura Mio Click se dodává se širokým výběrem plochých podložek různých velikostí, s různě velkými předstřiženými otvory, které lze upravit, a sáčky různých velikostí v průhledném nebo neutrálním šedém provedení a s upínacím systémem o průměru 40 nebo 50 mm.

Hlavní výhody

Nenajdete dvě stejná těla. Skuteční lidé a jejich skutečná těla se liší velikostí i tvarem a tvar těla se mění během dne i při pohybu. Proto je tak těžké vytvořit skutečně vyhovující pomůcky.

  • Systém SenSura Mio se přizpůsobuje individuálním křivkám těla a přirozeným pohybům těla, takže dokonale padne kolem stomie.
  • Kouzlo spočívá v pružnosti lepícího materiálu: dokáže se natáhnout a pak zase smrštit. Kůže je přirozeně pružná, takže se může při pohybu těla ohýbat a natahovat. Lepící materiál SenSura Mio je pružný stejně jako kůže, takže se při pohybech těla prostě ohýbá a natahuje spolu s ní.
  • Díky pomůcce SenSura Mio se budete cítit sebejistě. Sebedůvěra vám usnadní každodenní činnosti včetně pobytu ve společnosti jiných lidí.
  • Nová pomůcka SenSura Mio vypadá jinak než ostatní stomické sáčky. Cílem návrhu bylo vytvořit diskrétní výrobek.
  • Na rozdíl od ostatních stomických pomůcek se sáček SenSura Mio vyrábí z materiálu, který na těle normálně nosíme, tedy z tkané látky. Na dotek je měkká a pohodlná, při kontaktu s oděvem nedochází ke tření a po sprchování není mokrá. Díky látce, ze které je sáček vyroben, vypadá navíc stomický sáček spíš jako součást oděvu než jako zdravotnická pomůcka.
  • Barva stomického sáčku SenSura Mio byla vybrána ze stovek barevných odstínů tak, aby působila co nejdiskrétněji pod jakýmkoli oděvem včetně oděvů bílé barvy.
  • Sáček SenSura Mio se nesnaží napodobit barvu kůže. Je to optimálně diskrétní osobní doplněk, takže se s ním můžete cítit sebejistě.

Pomůcky řady SenSura®Mio jsou zdravotnické prostředky určené pro stomiky. Stomický sáček je určen k pasivnímu sběru výměšků ze stomie. Stomická podložka je upevněna ke stomickému sáčku a je určena k přilepení k nepoškozené kůži kolem stomie.

Před použitím se poraďte s odborníkem, čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání.