Produkt

Konvexní sáček SenSura Mio Convex má zakřivený tvar podložky, který vyhovuje nerovným kožním oblastem, stomiím v tzv. dolíku, které potřebují podporu nebo pomoc při protlačení nad úroveň kůže. Díky kombinaci s elastickým lepícím materiálem bezpečně padne na individuální křivky těla. Je stále diskrétní díky filtru a designu sáčku.

Hlavní výhody:

  • Adaptabilní konvexní lepicí materiál s integrovanou flexi sítí pro unikátní kombinaci stability a ohebnosti.
  • Elastický lepicí materiál bezpečně přilne k tělu a přizpůsobí se individuálním křivkám těla.
  • Neutrální šedá textilie je diskrétní a vypadá přirozeně.

U jednodílného konvexního urostomického systému SenSura Mio Convex je adaptabilní konvexní podložka trvale připevněna k sáčku. Při výměně sáčku je nutné odstranit a vyměnit celou pomůcku. Jednodílný urostomický systém SenSura Mio Convex je k dispozici se širokou škálou konvexních podložek - Soft (měkký konvex), Light (mírný konvex) a Deep (hluboký konvex), takže si lze vybrat podle potřeby.

Měkká konvexní podložka Soft Convex je určena pro stomie nad úrovní kůže, které potřebují mírnou podporu v nerovných oblastech kolem stomie.

Mírná konvexní podložka Light Convex je určena pro stomie v úrovni kůže, které potřebují mírný tlak, aby se ústí stomie protlačilo nad úroveň kůže, nebo pro stomie, které mají vpadlé okolí a proto je potřeba mírně zakřivená podložka, aby bylo zajištěno perfektní přilnutí kolem stomie.

Hluboká konvexní podložka Deep Convex je určena pro stomie pod úrovní kůže, které potřebují velký tlak, aby došlo k protlačení ústí stomie nad úroveň kůže nebo pro stomie v hluboko vpadlých oblastech, které potřebují větší zakřivení podložky, aby bylo zajištěno perfektní přilnutí kolem stomie.

Konvexní sáčky SenSura Mio Convex jsou k dispozici v různých velikostech, jak ve variantě předstřižené tak vystřihovatelné. A jsou potažené neutrálně šedou textilií s kontrolním okénkem anebo průhledné.

Hlavní výhody

Na světě nenajdete dvě stejná těla. Každý člověk má individuální tělesné křivky, které se liší velikostí i tvarem. Tvar těla se mění během dne i při pohybu. Proto je tak těžké vytvořit skutečně vyhovující pomůcky, které perfektně padnou.

  • Konvexní pomůcka SenSura Mio Convex má adaptabilní konvexní podložku a elastický lepicí materiál, které poskytují bezpečnější přilnutí* na nerovnosti v okolí stomie, pro stomie ve vpadlých oblastech a pro stomie, které potřebují tlak, aby se jejich ústí protlačilo nad úroveň kůže.
  • Adaptabilní konvexní tvar podložky s integrovanou sítí flexi zón poskytuje unikátní kombinaci stability a ohebnosti, takže zažijete novou úroveň pohodlí a přitom se budete cítit stále stejně bezpečně.
  • Elastický lepicí materiál zajistí, že se pomůcka může natahovat a znovu smršťovat spolu s kůží. Kůže je přirozeně pružná, takže se může při pohybu těla ohýbat a natahovat. Materiál SenSura Mio Convex je pružný stejně jako kůže, takže se při pohybech těla jednoduše ohýbá a natahuje spolu s ní.
  • Nová pomůcka SenSura Mio Convex vypadá jinak než ostatní stomické sáčky. Cílem návrhu bylo vytvořit diskrétní sáček, který vypadá přirozeně.
  • Na rozdíl od ostatních stomických pomůcek se sáček SenSura Mio Convex vyrábí z materiálu, který na těle normálně nosíme, tedy z tkané látky. Na dotek je měkká a pohodlná, při kontaktu s oděvem nedochází ke tření a po sprchování není mokrá. Díky látce, ze které je sáček vyroben, vypadá navíc stomický sáček spíš jako součást oděvu než jako zdravotnická pomůcka.
  • Barva textilie sáčku SenSura Mio Convex byla vybrána ze stovek barevných odstínů tak, aby působila co nejdiskrétněji pod oděvem jakékoli barvy,‭‬ včetně bílé.
  • Barva textilie sáčku SenSura Mio Convex se nesnaží napodobit barvu kůže. Je to optimálně diskrétní osobní doplněk, takže se s ním můžete cítit sebejistě.

--------------------

* Ve srovnání se standardními pomůckami, které jsou definovány jako nejlepší předepisované nebo prodávané stomické pomůcky.

Pomůcky řady SenSura®Mio Convex jsou zdravotnické prostředky určené pro stomiky. Stomický sáček je určen k pasivnímu sběru výměšků ze stomie. Stomická podložka je upevněna ke stomickému sáčku a je určena k přilepení k nepoškozené kůži kolem stomie.

Před použitím se poraďte s odborníkem, čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání.