Produkt

Zajištění větší kapacity

SenSura Mio 1dílný velkoobjemový kombinuje jedinečný lepicí materiál SenSura Mio s větším stomickým sáčkem a měkkým výpustným ventilem, proto je vhodný pro stomiky, kteří potřebují sáček s větší kapacitou. Tento sáček s větším objemem je výborným řešením pro stomiky po operaci a pro ileostomiky.

  • účinné vypouštění přes měkký výpustný ventil.
  • možnost napojení na noční sáček s nižším rizikem zablokování, aby byl zajištěn nerušený noční spánek

Sáček SenSura Mio 1dílný velkoobjemový je nabízen v neutrální šedé barvě i v průhledném provedení se stupnicí, která pomáhá odhadnout množství výměšků.

Pomůcky SenSura Mio s elastickým lepicím materiálem – přizpůsobí se individuálním tělesným tvarům a přirozeným pohybům těla.

Pomůcky SenSura Mio se lépe přizpůsobují tvaru těla, jsou zcela diskrétní a přinášejí také mnoho vylepšených vlastností.

Hlavní výhody:

  • Elastický lepicí materiál bezpečně přilne k tělu a přizpůsobí se individuálním křivkám.
  • Neutrální šedá textilie je diskrétní a vypadá přirozeně.
  • Kruhový filtr prokazatelně zmírňuje nafukování sáčku plyny.

Hlavní výhody

Na světě nenajdete dvě stejná těla. Skuteční lidé a jejich skutečná těla se liší velikostí i tvarem a tvar těla se mění během dne i při pohybu.

Systém SenSura Mio se přizpůsobuje individuálním křivkám těla a přirozeným pohybům těla, takže dokonale padne kolem stomie.

Kouzlo spočívá v pružnosti lepícího materiálu: dokáže se natáhnout a pak zase smrštit. Kůže je přirozeně pružná, takže se může při pohybu těla ohýbat a natahovat. Lepící materiál SenSura Mio je pružný stejně jako kůže, takže se při pohybech těla prostě ohýbá a natahuje spolu s ní.

Díky pomůcce SenSura Mio se budete cítit sebejistě. Sebedůvěra vám usnadní každodenní činnosti, včetně pobytu ve společnosti jiných lidí.

Nová pomůcka SenSura Mio vypadá jinak než ostatní stomické sáčky.

Cílem návrhu bylo vytvořit diskrétní výrobek. Na rozdíl od ostatních stomických pomůcek se sáček

SenSura Mio vyrábí z materiálu, který na těle normálně nosíme, tedy z tkané látky. Na dotek je měkká a pohodlná, při kontaktu s oděvem nedochází ke tření a po sprchování není mokrá. Díky látce, ze které je sáček vyroben, vypadá navíc stomický sáček spíš jako součást oděvu než jako zdravotnická pomůcka.

Barva stomického sáčku SenSura Mio byla vybrána ze stovek barevných odstínů tak, aby působila co nejdiskrétněji pod jakýmkoli oděvem, včetně oděvů bílé barvy.

Sáček SenSura Mio se nesnaží napodobit barvu kůže. Je to optimálně diskrétní osobní doplněk, takže se s ním můžete cítit sebejistě.

Měli jste někdy problémy s tím, že se stomický sáček nadouval plyny?

Součástí nového kruhového filtru je jedinečný předfiltr, který právě problém nadouvání snižuje. Úkolem předfiltru je chránit uhlíkový filtr a membránu, protože tyto dvě součásti jsou velmi citlivé na kontakt se stolicí. Protože se kruhový filtr méně často ucpává, filtr vydrží déle filtrovat vzduch a vy to poznáte, protože se sáček méně nadouvá plyny.

Bylo prokázáno, že kruhový filtr skutečně zmírňuje nadouvání sáčku plyny až o 61 %. Kruhový filtr zvyšuje diskrétnost a přispívá k lepšímu nočnímu spánku.

Pomůcky řady SenSura®Mio jsou zdravotnické prostředky určené pro stomiky. Stomický sáček je určen k pasivnímu sběru výměšků ze stomie. Stomická podložka je upevněna ke stomickému sáčku a je určena k přilepení k nepoškozené kůži kolem stomie.

Před použitím se poraďte s odborníkem, čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání.