Produkt

SenSura Mio Concave je první speciálně navržený produkt, který se přizpůsobí vybouleným místům, kýlám a křivkám těla v okolí stomie. Zakřivená podložka ve tvaru hvězdice bezpečně přilne k vybouleným místům, kýlám a křivkám těla. Chlopně hvězdice se přimknou k tělu a na lepícím materiálu se nevytváří žádné varhánky a záhyby. Kroužek stabilizuje vnitřní středovou zónu, takže stomie získá potřebnou podporu, přičemž navádí stomika, kde má při nalepování pomůcky přitlačit. Pružný lepicí materiál a fit zóny se přizpůsobí pohybům těla. Všechny tyto vlastnosti pomůcky společně zajistí větší kontakt mezi lepicím materiálem a kůží.

Hlavní výhody

Systém SenSura® Mio Concave je speciálně navržen pro stomiky s vypouklým okolím kolem stomie. Zakřivená podložka ve tvaru hvězdice přilne k vybouleným místům, kýlám a křivkám těla v okolí stomie. Chlopně hvězdice se přimknou k tělu a na lepícím materiálu se nevytváří žádné varhánky a záhyby. Pružný lepicí materiál a fit zóny se přizpůsobí pohybům těla a stabilizační kroužek ve vnitřní středové části podložky zajistí stabilitu kolem stomie.

Zakřivená podložka ve tvaru hvězdice zajistí snadnou aplikaci, protože je obrácená na druhou stranu, což umožňuje lepší a přesnější umístění podložky. Po umístění stačí jen překlopit chlopně dolů přes bouli pro docílení perfektního přilnutí.
– vznikne tak méně varhánků a záhybů.

SenSura® Mio Concave má jedinečný kruhový předfiltr SenSura Mio, který prokazatelně snižuje nadouvání sáčku až o 61 %, takže můžete v noci spát. A nemusíte se obávat, že sáček někdo uvidí.

Pomůcky řady SenSura®Mio Concave jsou zdravotnické prostředky určené pro stomiky. Stomický sáček je určen k pasivnímu sběru výměšků ze stomie. Stomická podložka je upevněna ke stomickému sáčku a je určena k přilepení k nepoškozené kůži kolem stomie.

Před použitím se poraďte s odborníkem, čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání.