SenSura Mio Concave 1-dílný sáček urostomický, konkávní
Go to content.

Produkt

SenSura Mio Concave je první speciálně navržený produkt, který se přizpůsobí vybouleným místům, kýlám a křivkám těla v okolí stomie. Zakřivená podložka ve tvaru hvězdice bezpečně přilne k vybouleným místům, kýlám a křivkám těla. Chlopně hvězdice se přimknou k tělu a na lepícím materiálu se nevytváří žádné varhánky a záhyby. Kroužek stabilizuje vnitřní středovou zónu, takže stomie získá potřebnou podporu, přičemž navádí stomika, kde má při nalepování pomůcky přitlačit. Pružný lepicí materiál a fit zóny se přizpůsobí pohybům těla. Všechny tyto vlastnosti pomůcky společně zajistí větší kontakt mezi lepicím materiálem a kůží.

Hlavní výhody

Systém SenSura® Mio Concave je speciálně navržen pro stomiky s vypouklým okolím kolem stomie. Zakřivená podložka ve tvaru hvězdice přilne k vybouleným místům, kýlám a křivkám těla v okolí stomie. Chlopně hvězdice se přimknou k tělu a na lepícím materiálu se nevytváří žádné varhánky a záhyby. Pružný lepicí materiál a fit zóny se přizpůsobí pohybům těla a stabilizační kroužek ve vnitřní středové části podložky zajistí stabilitu kolem stomie.

Zakřivená podložka ve tvaru hvězdice zajistí snadnou aplikaci, protože je obrácená na druhou stranu, což umožňuje lepší a přesnější umístění podložky. Po umístění stačí jen překlopit chlopně dolů přes bouli pro docílení perfektního přilnutí.
– vznikne tak méně varhánků a záhybů.

SenSura® Mio Concave je z neutrální šedé textilie, která zajistí diskrétní vzhled a pocit jistoty.

Související pomůcky