Produkt

Stomická podložka SenSura® Mio Kids byla speciálně vytvořena technologií BodyFit Technology® pro děti ve věku od šesti měsíců do čtyř let, aby se přizpůsobila konturám jejich malých a kulatých bříšek.

Elastický lepicí materiál ve tvaru hvězdy, který je šetrný ke kůži, a speciální fit zóny (vroubkování) kolem okraje pomůcky zvyšují pružnost v okolí stomie a poskytují dětem volnost pohybu.


Hlavní výhody:

  • Lepicí materiál je šetrný ke kůži a má hvězdicovitý tvar. Speciální cípy hvězdy jsou navrženy tak, aby objímaly malá, kulatá bříška dětí a zároveň umožňují volnost v tom, jak podložku natočit a vyhnout se tak přelepení nežádoucích míst.
  • Speciální fit zóny (vroubkování) na okraji a uprostřed pomůcky zvyšují její ohebnost kolem stomie pro optimální rozsah pohybu.

Pomůcky řady SenSura®  Mio Kids jsou zdravotnické prostředky určené pro stomiky – kojence a děti ve věku od 6 měsíců do 4 let. Stomický sáček je určen k pasivnímu sběru výměšků ze stomie. Lepicí stomická podložka je upevněna ke stomickému sáčku a je určena k přilepení k nedotčené kůži kolem stomie.

Opakované použití jednorázového produktu může dítěti potenciálně způsobit újmu. Před použitím se poraďte s odborníkem. Čtěte pečlivě  návod k použití a informace o bezpečném používání.