Produkt

SenSura® Mio Kids 1dílný sáček má lepicí materiál, který byl speciálně vytvořen technologií BodyFit Technology®, aby se přizpůsobil konturám malých a kulatých bříšek dětí.

Elastický lepicí materiál ve tvaru hvězdy, který je šetrný ke kůži, a speciální fit zóny (vroubkování) kolem okraje pomůcky zvyšují pružnost v okolí stomie a poskytují dětem volnost pohybu.

Stomický sáček má unikátní kruhový filtr, který prokazatelně oddaluje ucpání a redukuje nadouvání sáčku plyny o 61 %*.

Voděodolný sáček je vyroben z textilie neutrální barvy, aby byl diskrétní a nepřipomínal, že jde o zdravotnickou pomůcku.

*Coloplast, klinická studie, 2010, 61 % pro ileostomiky, 53 % pro kolostomiky.


Hlavní výhody:

  • Elastický lepicí materiál je šetrný ke kůži a má hvězdicovitý tvar. Speciální cípy hvězdy jsou navrženy tak, aby objímaly malá, kulatá bříška dětí a zároveň poskytovaly větší ohebnost.
  • Okraj pomůcky je vybaven speciálními fit zónami (vroubkováním), které zvyšují ohebnost pomůcky kolem stomie pro optimální pohyb.
  • Tento speciálně vyvinutý filtr prokazatelně oddaluje ucpávání a redukuje nadouvání sáčku plyny o 61 %*.

Pomůcky řady SenSura®  Mio Kids jsou zdravotnické prostředky určené pro stomiky – kojence a děti ve věku od 6 měsíců do 4 let. Stomický sáček je určen k pasivnímu sběru výměšků ze stomie. Lepicí stomická podložka je upevněna ke stomickému sáčku a je určena k přilepení k nedotčené kůži kolem stomie.

Opakované použití jednorázového produktu může dítěti potenciálně způsobit újmu. Před použitím se poraďte s odborníkem. Čtěte pečlivě  návod k použití a informace o bezpečném používání.