Produkt

Urostomický jednodílný systém SenSura má dvouvrstvý lepící materiál trvale spojen se stomickým sáčkem. Při výměně sáčku je nutné odstranit a vyměnit celou pomůcku. Urostomický jednodílný systém SenSura je k dispozici s plochými nebo konvexními podložkami. K dispozici je široký výběr s různými vystřihovatelnými otvory pro stomii, které můžete přizpůsobit svým potřebám, se stomickými sáčky různých velikostí v průhledném či neprůhledném provedení.

Mírně konvexní, pro stomie, o které se obtížně pečuje.

Urostomický jednodílný systém SenSura je k dispozici v mírně konvexním provedení. Oválný tvar podložky v mírně konvexním provedení má pomoci při ztížené péči o stomii, například o stomii v úrovni kůže či vpadlou stomii nebo o stomii nalézající se v kožním záhybu. Tato podložka působí lehkým a směrovaným tlakem na kůži v okolí stomie a tím snižuje riziko podtékání, neboť umožňuje protruzi stomie. Další informace o podložkách v mírně konvexním provedení vám poskytne vaše stomická sestra.

Hlavní výhody

Jedinečný lepící materiál SenSura má dvě vrstvy navržené tak, aby zajišťovaly bezpečnost potřebnou pro pocit jistoty v každodenním životě.

  • Ochranná vrstva – chrání kůži před výměšky ze stomie.
  • Vrstva pečující o kůži – udržuje kůži zdravou tím, že absorbuje přebytečnou vlhkost.
  • Urostomický jednodílný systém SenSura má celou řadu funkcí poskytujících pohodlí a diskrétnost.
  • Ventil proti zpětnému toku moči – brání moči, aby se vracela zpět ke stomii, a tím snižuje riziko močových infekcí.
  • Měkký výpustný ventil, který lze skrýt – snadno se používá a není-li používán, lze jej zasunout do kapsy v textilii. Tím zabráníte tření ventilu o nohu, což je pohodlnější a diskrétnější.
  • Více komor – stomický sáček je rozdělen na komory, v nichž se moč rovnoměrně rozprostře. Tím se docílí plochého profilu sáčku, který je diskrétnější a navíc redukuje zvuky šplouchání při chůzi.

Pomůcky řady SenSura jsou zdravotnické prostředky určené pro stomiky. Stomický sáček je určen k pasivnímu sběru výměšků ze stomie. Stomická podložka je upevněna ke stomickému sáčku a je určena k přilepení k nepoškozené kůži kolem stomie.

Před použitím se poraďte s odborníkem, čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání.