Produkt

Elastická vyrovnávací páska Brava® XL se přelepí přes okraje stomické podložky, aby bylo dosaženo extra pocitu bezpečí. Větší lepicí plocha elastické vyrovnávací pásky Brava® XL oproti původní elastické pásce překrývá větší plochu břicha a zajišťuje další podporu, protože se díky ní okraje lepicího materiálu nezvedají ani nerolují. Byla navržena tak, aby zajistila extra pocit bezpečí dokonce i při sportování nebo podobných činnostech. Elastické vyrovnávací pásky Brava® XL lze používat se všemi stomickými podložkami a jednodílnými sáčky SenSura® Mio. V závislosti na individuální potřebě lze použít jednu nebo dvě pásky na podložku či sáček. Je součástí portfolia elastických vyrovnávacích pásek Brava®, které bylo vyvinuto s novou technologií BodyFit Technology®, poskytující řešení vyrovnávacích pásek pro různé velikosti a tvary těla.

Hlavní výhody

Elastická vyrovnávací páska Brava® XL je vybavena novou technologií BodyFit Technology®. To znamená větší pocit bezpečí a delší dobu nošení tím, že zabraňuje rolování okrajů stomické podložky a zajišťuje větší svobodu pohybu, protože jsou elastické vyrovnávací pásky Brava® 1,5krát elastičtější než konkurenční pásky na trhu.

Elastická vyrovnávací páska Brava® XL neobsahuje latex a je šetrná ke kůži a odolná. Dokáže absorbovat vlhkost a díky tomu

je lepicí materiál stomické podložky méně náchylný k odlepení. Zajišťuje extra pocit bezpečí i při aktivitě,

protože absorbuje pot a vlhkost a přesto zachovává její elastičnost. Proto podporuje delší dobu používání

stomické podložky tím, že zabraňuje zvedání jejích okrajů.

Větší lepicí plocha elastické vyrovnávací pásky Brava® XL ve srovnání s původní elastickou vyrovnávací páskou

pokrývá větší plochu břicha. Poskytuje extra pocit bezpečí, protože zajišťuje, že se okraje

lepicího materiálu nezvedají ani nerolují. Lze ji používat se všemi stomickými podložkami i jednodílnými sáčky SenSura Mio

a také společně s původní elastickou vyrovnávací páskou Brava.

Vyrovnávací elastická páska Brava® je zdravotnický prostředek určený k napomáhání fixace okraje stomické podložky další adhezí ke zdravé kůži v okolí stomie.

Před použitím se poraďte s odborníkem, čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání.