Produkt

Společnost Coloplast nabízí mnoho různých typů a velikostí stomických sáčků pro děti, které lze použít v různých fázích’ života dítěte.


2-dílná pomůcka Alterna pro děti má mechanický upínací systém poskytující větší pocit jistoty.

  • Stomický sáček je pevně a bezpečně spojen s podložkou pomocí mechanického upínacího systému. Slyšitelné cvaknutí potvrzuje, že stomický sáček byl bezpečně připevněn k podložce.
  • Než stomický sáček zajistíte v příslušné pozici, můžete jím bez odejmutí z podložky otáčet.
  • Stomický sáček lze z podložky se spirálovitou strukturou lepícího materiálu odejmout, takže můžete měnit stomický sáček častěji než základní stomickou podložku.

Podložky pro děti jsou malé, ploché a svou velikostí jsou pro děti vhodné. Lze je kombinovat s malými uzavřenými sáčky dětských velikostí. Podložky pro děti Alterna lze používat spolu s mechanickým upínacím kroužkem Alterna pro dospělé o velikosti 40 mm nebo stomickými sáčky s mechanickým kroužkem SenSura a dosáhnout tak rozsáhlejšího výběru stomických pomůcek.


Spirálovitá struktura lepícího materiálu pro bezpečnost a šetrnost k pokožce

Spirálovitá struktura lepícího materiálu Alterna představuje kombinaci materiálů zajišťujících bezpečnost a ochranu. Účelem této spirálovité struktury je:
  • Bezpečné přilnutí ke kůži
  • Absorpce vlhkosti z kůže – zajišťuje šetrnost k pokožce a ochranu před podrážděním

Pomůcky řady Alterna jsou zdravotnické prostředky určené pro stomiky. Stomický sáček je určen k pasivnímu sběru výměšků ze stomie. Stomická podložka je upevněna ke stomickému sáčku a je určena k přilepení k nepoškozené kůži kolem stomie.

Před použitím se poraďte s odborníkem, čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání.