Produkt

SpeediCath Navi je nový měkčí katétr pro muže připravený k okamžitému použití s ohebnou špičkou. Ohebná špička a měkkost katétru pomáhají šetrnému zavedení a hladkému průchodu přes přirozená zakřivení a zahnutí močové trubice u muže. Zaváděcí pohyblivý bezdotykový úchyt usnadňuje manipulaci s měkkým katétrem a podporuje čisté a postupné zavedení.

Hlavní výhody

Kulička na ohebné špičce centruje měkčí katétr v močové trubici tak, aby bylo zavedení hladké. Ohebnost a měkkost špičky a katétru podporují šetrnou katetrizaci a usnadňují navigaci v přirozených zakřiveních a ohybech močové trubice.

Zaváděcí bezdotykový úchyt je navržen tak, aby podporoval čistou katetrizaci, podpořil snadnou manipulaci a postupné zavedení bez dotyku špičky nebo katétru. Je navržen tak, aby poskytl jistotu při uchopení katétru a zajišťoval jednolité potažení, protože hydrofilní vrstva na povrchu katétru zůstane nedotčená.

SpeediCath Navi je potažený hydrofilní katétr na jedno použití. Je balen ve sterilním fyziologickém roztoku, což umožňuje okamžité použití. Jednolitá hydrofilní vrstva kryje katétr a očka katétru pro hladké zavedení a vytažení s minimálním třením.

Sterilní močové katetry pro intermitentní použití řady SpeediCath® a SpeediCath® Navi jsou zdravotnický prostředek.

Před použitím se poraďte s odborníkem, čtěte pečlivě  návod k použití a informace o bezpečném používání.