Produkt

Stomická podložka SenSura Mio Baby je navržena speciálně pro novorozence se stomií tak, aby se přizpůsobila jejich malému, zakulacenému bříšku.

Stomická podložka se přizpůsobí tvaru těla miminek a jejich malému bříšku a zároveň je vhodná pro křehkou kůži a typicky agresivní výměšky.

Pomůcka SenSura Mio Baby podporuje dlouhou dobu používání a je šetrná ke kůži. Měkká příruba je navržena pro šetrné připojení stomického sáčku k podložce při použití malého tlaku na bříško dítěte.

Lepicí materiál na podložce vyrovnává hladinu pH pokožky dítěte a nemá žádný předstřižený otvor pro stomii, takže v něm lze vystřihnout otvory až pro dvě stomie.


Hlavní výhody:

  • Stomická podložka SenSura® Mio Baby se přizpůsobí malému kulatému bříšku dítěte a v případě potřeby v ní lze vystřihnout otvory pro více stomií.
  • Lepicí materiál vyrovnává pH dětské pokožky a jemně se přizpůsobuje konturám těla.
  • Upínací systém má měkkou přírubu, takže stomický sáček lze jemně připevnit ke stomické podložce za použití jen malého tlaku na bříško dítěte.
  • Lepicí materiál nemá předstřižený otvor pro stomii a lze jej tedy vystřihnout dle potřeby až pro dvě stomie.

Pomůcky řady SenSura® Mio Baby jsou zdravotnické prostředky určené pro stomiky – novorozence do 6 měsíců věku. Stomický sáček je určen ke sběru výměšků ze stomie. Lepicí stomická podložka je určena k upevnění sáčku a k přilepení k intaktní pokožce kolem stomie/stomií.

Sterilní stomický sáček usnadňuje podávání střevní tráveniny do vyloučeného úseku střeva - mukózní píštěle. Opakované použití produktu na jedno použití může kojenci způsobit potenciální újmu. Před použitím se poraďte s odborníkem. Čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání.