Produkt

Sáček SenSura® Mio Baby je vybaven speciálním okénkem, které usnadňuje návrat tráveniny do vyloučeného úseku střeva a přístup ke stomii a minimalizuje situace, které dítě vyrušují.

Měkký a snadno použitelný výpustný ventil je kompatibilní s enterálními stříkačkami pro snadné odsátí tráveniny ze sáčku.

Výpustný ventil je vyroben z měkkých materiálů, které jsou šetrné ke křehké dětské pokožce. Sáček lze snadno aplikovat a šetrně odstranit ze stomické podložky.


Hlavní výhody:

  • Stomický sáček SenSura® Mio Baby má speciální okénko, které usnadňuje návrat tráveniny do vyloučeného úseku střeva a přístup ke stomii a minimalizuje situace, které dítě vyrušují.
  • Měkký a snadno použitelný výpustný ventil je kompatibilní s enterálními stříkačkami pro snadné odsátí tráveniny ze sáčku.
  • Adhezivní upínání SenSura® Mio Baby se snadno používá. Sáček lze snadno připevnit na lepicí upínání a šetrně jej odstranit.

Pomůcky řady SenSura® Mio Baby jsou zdravotnické prostředky určené pro stomiky – novorozence do 6 měsíců věku. Stomický sáček je určen ke sběru výměšků ze stomie. Lepicí stomická podložka je určena k upevnění sáčku a k přilepení k intaktní pokožce kolem stomie/stomií.

Sterilní stomický sáček usnadňuje podávání střevní tráveniny do vyloučeného úseku střeva - mukózní píštěle. Opakované použití produktu na jedno použití může kojenci způsobit potenciální újmu. Před použitím se poraďte s odborníkem. Čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání.