Alterna dětské 1-dílné sáčky výpustné
Go to content.

Chcete si objednat tuto pomůcku?

Zavolejte nám na bezplatné lince 800 100 416, PO – PÁ, 8:00 – 16:00 hod.

Produkt

Společnost Coloplast nabízí mnoho různých typů a velikostí stomických sáčků pro děti, které lze použít v různých fázích života dítěte. Jednodílný výpustný sáček Alterna pro děti má lepící materiál trvale spojen se stomickým sáčkem. Při výměně sáčku je nutné odstranit a vyměnit celou pomůcku. Malé velikosti stomických sáčků jsou šetrným řešením pro děti se stomií.

Jednodílné výpustné pomůcky Alterna pro děti jsou k dispozici v průhledném provedení s plochou malou podložkou o velikosti vhodné pro dětské stomiky.


Spirálovitá struktura lepícího materiálu pro bezpečnost a šetrnost k pokožce

Spirálovitá struktura lepícího materiálu Alterna představuje kombinaci materiálů zajišťujících bezpečnost a ochranu. Účelem této spirálovité struktury je:
  • Bezpečné přilnutí ke kůži
  • Absorpce vlhkosti z kůže – zajišťuje šetrnost k pokožce a ochranu před podrážděním


Pohodlný a diskrétní stomický sáček

Jednodílné výpustné pomůcky Alterna pro děti mají celou řadu funkcí, které zlepšují pohodlí a diskrétnost:
  • Samolepicí uzavírací svorka – se stomickým sáčkem se dodává samolepicí uzavírací svorka, díky které je uzavírací systém bezpečný a hygienický
  • Materiál zadní stěny sáčku z měkké textilie – strana stomického sáčku, která se dotýká kůže, je potažena měkkým materiálem, který dovoluje pokožce dýchat a po osprchování nebo plavání rychle uschne.
  • Ochrana proti zápachu – stomický sáček je vyroben z materiálu, který nepropouští zápach.

Související pomůcky