Produkt

Pomůcky SenSura Mio se lépe přizpůsobují tvaru těla a jsou zcela diskrétní, protože se vyznačují vylepšenými vlastnostmi.

Hlavní výhody:

  • Elastický lepící materiál bezpečně přiléhá k tělu a přizpůsobí se individuálnímu tvaru těla.
  • Neutrální šedá textilie zajistí diskrétnost a vypadá přirozeně.

Jednodílný urostomický systém SenSura Mio má lepící materiál trvale spojený se stomickým sáčkem. Při výměně sáčku je nutné odstranit a vyměnit celou pomůcku. Jednodílný urostomický systém SenSura Mio se dodává se širokým výběrem plochých podložek různých velikostí, s různě velkými předstřiženými otvory, které lze upravit, a sáčky různých velikostí v průhledném nebo neutrálním šedém provedení.

Hlavní výhody

Nenajdete dvě stejná těla. Skuteční lidé a jejich skutečná těla se liší velikostí i tvarem a tvar těla se mění během dne i při pohybu. Proto je tak těžké vytvořit skutečně vyhovující pomůcky.

  • Systém SenSura Mio se přizpůsobuje individuálním křivkám těla a přirozeným pohybům těla, takže dokonale padne kolem stomie.
  • Kouzlo spočívá v pružnosti lepícího materiálu: dokáže se natáhnout a pak zase smrštit. Kůže je přirozeně pružná, takže se může při pohybu těla ohýbat a natahovat. Lepící materiál SenSura Mio je pružný stejně jako kůže, takže se při pohybech těla prostě ohýbá a natahuje spolu s ní.
  • Díky pomůcce SenSura Mio se budete cítit sebejistě. Sebedůvěra vám usnadní každodenní činnosti včetně pobytu ve společnosti jiných lidí.
  • Nová pomůcka SenSura Mio vypadá jinak než ostatní stomické sáčky. Cílem návrhu bylo vytvořit diskrétní výrobek.
  • Na rozdíl od ostatních stomických pomůcek se sáček SenSura Mio vyrábí z materiálu, který na těle nosíme i jinak, tedy z tkané textilie. Na dotek je měkká a pohodlná, při kontaktu s oděvem nedochází ke tření a po sprchování není mokrá. Díky textilnímu materiálu navíc stomický sáček vypadá spíš jako součást oděvu než jako zdravotnická pomůcka.
  • Barva stomického sáčku SenSura Mio byla vybrána ze stovek barevných odstínů tak, aby působila co nejdiskrétněji pod jakýmkoli oděvem včetně oděvů bílé barvy.
  • Sáček SenSura Mio se nesnaží napodobit kůži. Je to optimálně diskrétní osobní doplněk, takže se s ním můžete cítit sebejistě.

Pomůcky řady SenSura®Mio jsou zdravotnické prostředky určené pro stomiky. Stomický sáček je určen k pasivnímu sběru výměšků ze stomie. Stomická podložka je upevněna ke stomickému sáčku a je určena k přilepení k nepoškozené kůži kolem stomie.

Před použitím se poraďte s odborníkem, čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání.