Easiflex® stomická podložka pro děti
Go to content.

Chcete si objednat tuto pomůcku?

Zavolejte nám na bezplatné lince 800 100 416, PO – PÁ, 8:00 – 16:00 hod.

Produkt

Společnost Coloplast nabízí mnoho různých typů a velikostí stomických sáčků pro děti, které lze použít v různých fázích života dítěte. Easiflex pro děti je jednoduchý, měkký a bezpečný systém určený pro dětské stomiky od novorozenců až po děti do pěti let věku.

Easiflex je dvoudílná pomůcka s adhezivním upínáním, která nabízí výhody jednodílné pomůcky v podobě jedinečné kombinace bezpečnosti a volnosti pohybu.
  • Sáček je pevně a bezpečně spojen s podložkou pomocí adhezivního upínacího systému.
  • Adhezivní upínání je přizpůsobivé, umožňuje volný pohyb a díky němu je systém Easiflex pohodlný a diskrétní.
  • Sáček lze z podložky odlepit, takže můžete stomický sáček měnit častěji, než základní stomickou podložku.

Podložky jsou k dispozici ve dvou velikostech a lze je používat s výpustnými sáčky potaženými bílou netkanou textilií.

Jednoduchý, měkký a bezpečný stomický systém

  • Jemný a snadno použitelný – nevyžaduje žádný tlak při nasazování ani při odstraňování sáčku. Pediatrický stomický systém je jednoduchý a snadno použitelný a přírubu lze při aplikaci sáčku na podložku nadzvednout prsty tak, aby se sáček mohl aplikovat bez tlaku na oblast v okolí stomie.
  • Bezpečné použití – lepící materiál na podložce je opatřen bezpečnostními kanálky, které brání jeho krabatění a tím také podtékání.
  • Měkký a pohodlný – přestože se jedná o dvoudílnou pomůcku, je stejně měkká a ohebná jako jednodílný sáček a zajišťuje stejnou volnost pohybu.
  • Hygienický a lze jej snadno čistit – hladký povrch stomické podložky a výpusti Hide-away umožňují snadné a hygienické otírání do čista.

Související pomůcky