Alterna 1-dílné sáčky výpustné
Go to content.

Chcete si objednat tuto pomůcku?

Zavolejte nám na bezplatné lince 800 100 416, PO – PÁ, 8:00 – 16:00 hod.

Produkt

Jednodílný výpustný sáček Alterna nové generace má lepící materiál trvale spojen se stomickým sáčkem. Při výměně sáčku je nutné odstranit a vyměnit celou pomůcku.
Jednodílné výpustné sáčky Alterna nové generace jsou k dispozici s plochými podložkami. K dispozici je široký výběr s různými vystřihovatelnými otvory pro stomii, které můžete přizpůsobit svým potřebám, se stomickými sáčky různých velikostí v průhledném či neprůhledném provedení.

Spirálovitá struktura lepícího materiálu pro bezpečnost a šetrnost k pokožce

Spirálovitá struktura lepícího materiálu Alterna představuje kombinaci materiálů zajišťujících bezpečnost a ochranu. Účelem této spirálovité struktury je:
  • Bezpečné přilnutí ke kůži
  • Absorpce vlhkosti z kůže – zajišťuje šetrnost k pokožce a ochranu před podrážděním

Pohodlný a diskrétní stomický sáček

Jednodílný výpustný sáček Alterna má celou řadu funkcí, které zlepšují pohodlí a diskrétnost:
  • Výpust Hide-away – snadno se vyprazdňuje a čistí a má integrovaný uzávěr na suchý zip VELCRO® Brand closure, který lze snadno skrýt, aniž by byla zapotřebí uzavírací svorka.
  • Účinný filtr – zabudovaný třívrstvý filtr zabraňuje nadouvání sáčku plyny a zbytečnému vyboulení sáčku a neutralizuje zápach.
  • Zadní stěna sáčku je z měkkého textilního materiálu, který je pevný a voděodolný a po umytí nebo plavání rychle uschne.

VELCRO® je registrovaná ochranná známka společnosti Velcro BVBA. Použito se svolením.

Související pomůcky